BSS - Buy Smart Store logo
Smartphone BSS

Cilin lloj smartphone deshiron?

Tablet BSS

Cilin lloj tablet-i deshiron?

Mac - BSS Buy Smart Store

Cilin lloj laptopi deshiron?

Smartphone ne Tirane BSS - Fjala e fundit e teknologjise

bss smartwatch

Cilin lloj smartwatch deshiron?

Aksesore BSS

Cilin lloj aksesori deshiron?

Escooter - BSS Buy Smart Store

Cilin lloj skuteri deshiron?

Smartphone BSS

Cilin lloj smartphone deshiron?

Tablet BSS

Cilin lloj tablet-i deshiron?

bss smartwatch

Cilin lloj smartwatch deshiron?

Aksesore BSS

Cilin lloj aksesori deshiron?

Mac - BSS Buy Smart Store

Cilin lloj laptopi deshiron?

Escooter - BSS Buy Smart Store

Cilin lloj skuteri deshiron?

Blerje me Keste

Mundësia e blerjes me këste të produkteve që dëshironi, me këste që zgjasin deri në 36 muaj

Aprovim i Shpejte

Aprovim i shpejte, pa lodhje dhe rradhë të gjata. Në vetëm 7 minuta merrni produktin tuaj.

Iphone 13 Pro Max - Bli ne BSS Buy Smart Store

Iphone 13 Pro Max

Perdor teknologjite me te fundit GSM / CDMA / HSPA / EVDO / LTE / 5G. Xhami i parme dhe i pasme ofrojne mbrojtje te fuqishme ndaj goditjeve dhe gervishtjeve, fale mbeshtjelljes se tyre te celikte dhe qeramikes se perdorur. Ka te instaluar versionin iOS 15.0 por mund te update-ohet ne versionin me te fundit, iOS 15.2.

Cipi A15 Bionic eshte procesori me i shpejte ne treg momentalisht. Berthama Hexa Core, e suportuar nga Apple GPU me 5 berthama grafike, mundeson grafika me te gjalla se c’mund te perfytytyroje imagjinata.

Samsung Galaxy S22 Ultra

Samsung Galaxy S22 Ultra eshte modeli i ri i smartphone-ve te modelit S nga Samsung dhe eshte i pari i ketij modeli qe perfshin S Pen. Me nje ekran Dynamic AMOLED, me shpejtesi rifreskimi 120HZ, procesor Snapdragon 8 gjenerata e pare dhe 5000mAh kapacitet baterie, ky smartphone eshte ideal per kedo. Ka te instaluar versionin me te fundit te Android, Android 12.

Ky smartphone eshte i njohur per kamerat e tij te mahnitshme, te cilat jane ne gjendje te zmadhojne deri ne 10 here ne menyre optike, pa humbur kualitetin e imazhit, dhe deri ne 100 here ne menyre dixhitale, dicka qe Samsung e quan “Space Zoom”.

Samsung galaxy s22 ultra
Xiaomi Redmi Note 8 Pro Black, Xiaomi Redmi Note 8 Pro Black bss, bli Xiaomi Redmi Note 8 Pro Black

Xiaomi Redmi Note 8...

29,000L
Ky eshte nje produkt i ri. Garanci: 12 muaj!
samsung a24 black

Samsung A24 I Ri

20,000L
Ky eshte nje produkt i ri. Garanci: 12 muaj!
Xiaomi Redmi 8 Black, Xiaomi Redmi 8 Black bss, bli Xiaomi Redmi 8 Black

Xiaomi Redmi 8 i Ri

21,000L
  Ky eshte nje produkt i ri. Garanci: 12 muaj!
samsung a33 5g black

Samsung A33 I Ri

Ky eshte nje produkt i ri. Garanci: 12 muaj!
iphone 15 pro max natyral titanium

iPhone 15 Pro Max I...

208,500L
Ky eshte nje produkt i ri. Garanci: 12 muaj!
Google Pixel 3a black, Google Pixel 3a black bss, bli Google Pixel 3a black

Google Pixel 3a i Perdoru...

16,000L
Ky eshte nje produkt i perdorur ne gjendje perfekte. Ne...
Google Pixel 4 black, Google Pixel 4 black bss, bli Google Pixel 4 black

Google Pixel 4 i Perdorur

30,000L
  Ky eshte nje produkt i perdorur ne gjendje perfekte....
iphone 12 pro max silver, iphone 12 pro max silver bss, bli iphone 12 pro max silver

Iphone 12 Pro Max i Perdo...

67,000L78,000L
Ky eshte nje produkt i perdorur ne gjendje perfekte. Ne...
Samsung Galaxy Z Flip 3 green, Samsung Galaxy Z Flip 3 green bss, bli Samsung Galaxy Z Flip 3 green

Samsung Z Flip 3 5G I Per...

59,000L
Ky eshte nje produkt i perdorur ne gjendje perfekte. Ne...
iPad 9.7 Gen 6 4G Black, iPad 9.7 Gen 6 4G Black bss, bli iPad 9.7 Gen 6 4G Black

iPad 9.7 Gen 6 4G i Perdo...

41,000L
Ky eshte nje produkt i perdorur ne gjendje perfekte. Ne...
Samsung A71 5g black, Samsung A71 5g black bss, bli Samsung A71 5g black

Samsung A71 5G i Perdorur

26,000L29,000L
Ky eshte nje produkt i perdorur ne gjendje perfekte. Ne...

Dergesa ne te gjithe Shqiperine

Smartphone-at vijnë tek ju kudo që ndodheni, sigurt dhe shpejtë.

Metoda pagese sipas nevojes

Buy Smart Store ofron mundesine e blerjes se smartphone me keste.

Asistencë e plotë

Ekipi jonë i suportit do t’ju ofrojë zgjidhje të plotë të cdo problemi teknik tuajin.

Bli sigurt

Rregullat tona të privatësisë mbrojnë të dhënat tuaja në çdo blerje.

Fillo bisedën
Të duhet ndihmë?
Përshëndetje, si mund të të ndihmoj?