Loading...

Samsung Tab A 8.0 (2019) i Ri

SKU: STAT295N Kategori: , ,

Ky eshte nje produkt i ri.

Garanci: 12 muaj!

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Loading...

Përshkrimi

Samsung Tab A 8.0 (2019) i Ri:

Rrjeti Teknologjia GSM / HSPA / LTE
Dale ne treg Shpallur 05 Korrik 2019
Statusi Dale ne treg ne Korrik 2019
Struktura e trupit Dimensionet 210 x 124.4 x 8 mm (8.27 x 4.90 x 0.31 in)
Pesha 345g (Wi-Fi), 347g (LTE) (12.24 oz)
Build Glass front, aluminum back, plastic frame
SIM Nano-SIM
Ekrani Lloji TFT
Madhesia 8.0 inches, 185.6 cm2 (~71.0% screen-to-body ratio)
Rezolucion 800 x 1280 pixels, 16:10 ratio (~189 ppi density)
Procesoret OS Android 9.0 (Pie), upgradable to Android 11
Chipset Qualcomm SDM429 Snapdragon 429 (12 nm)
CPU Quad-core 2.0 GHz Cortex-A53
GPU Adreno 504
Memoria Karte memorie microSDXC (dedicated slot)
Memoria e brendshme 32GB 2GB RAM, 32GB 3GB RAM, 64GB 2GB RAM
eMMC 5.1
Kamera kryesore Single 8 MP, AF
Video 1080p@30fps
Kamera selfie Single 2 MP
Video
Audio Loudspeaker Po, me dual speakers
3.5mm jack Po
Lidhjet WLAN Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot
Bluetooth 4.2, A2DP, LE
GPS Po, me A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS
NFC Jo
Radio Jo
USB microUSB 2.0
Karakteristika Sensoret Accelerometer
Bateria Lloji Li-Po 5100 mAh, non-removable
Te tjera Ngjyrat E zeze, Gri
Modelet SM-T290, SM-T295
SAR EU 0.75 W/kg (head)     1.19 W/kg (body)

 

Shiko me shume tablete…

Informacion shtesë

Ngjyra

Black, Silver

Vleresime

Akoma pa vleresime

Jini i pari që vlereson “Samsung Tab A 8.0 (2019) i Ri”

Fillo bisedën
Të duhet ndihmë?
Përshëndetje, si mund të të ndihmoj?