Loading...

Samsung Tab A 8.0 (2018) i Perdorur

SKU: STAT38732GBU Kategori: , ,

15,000L

Ky eshte nje produkt i perdorur ne gjendje perfekte.

Ne cmim jane te perfshira:

  • Karikues Origjinal

Garanci: 3 muaj!

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Loading...

Përshkrimi

Samsung Tab A 8.0 (2018) i Perdorur:

Rrjeti Teknologjia GSM / HSPA / LTE
Dale ne treg Shpallur Shtator 2018
Statusi Dale ne treg ne Shtator 2018
Struktura e trupit Dimensionet 206.6 x 126.7 x 8.9 mm (8.13 x 4.99 x 0.35 in)
Pesha 358 g (12.63 oz)
SIM Nano-SIM
Ekrani Lloji IPS LCD
Madhesia 8.0 inches, 185.6 cm2 (~70.9% screen-to-body ratio)
Rezolucion 800 x 1280 pixels, 16:10 ratio (~189 ppi density)
Procesoret OS Android 8.1 (Oreo)
Chipset Qualcomm MSM8917 Snapdragon 425 (28 nm)
CPU Quad-core 1.4 GHz Cortex-A53
GPU Adreno 308
Memoria Karte memorie microSDXC (dedicated slot)
Memoria e brendshme 32GB 2GB RAM
eMMC 5.1
Kamera kryesore Single 5 MP, f/2.2, AF
Video 1080p@30fps
Kamera selfie Single 2 MP, f/2.2
Video
Audio Loudspeaker Po
3.5mm jack Po
Lidhjet WLAN Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot
Bluetooth 4.2, A2DP
GPS Po, me A-GPS, GLONASS
NFC Jo
Radio Jo
USB microUSB 2.0
Karakteristika Sensoret Accelerometer
ANT+
Bateria Lloji Li-Ion 5000 mAh, non-removable
Te tjera Ngjyrat E zeze
Modelet SM-T387, SM-T387W, SM-T387V
SAR 1.29 W/kg (body)

 

Shiko me shume smartphone Samsung…

Informacion shtesë

Ngjyra

Black

Vleresime

Akoma pa vleresime

Jini i pari që vlereson “Samsung Tab A 8.0 (2018) i Perdorur”

Fillo bisedën
Të duhet ndihmë?
Përshëndetje, si mund të të ndihmoj?