Samsung S20 Ultra New

Ky eshte nje produkt i ri.

Garanci: 12 muaj!

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

SKU:SS20UN
Kategori: , ,

Përshkrim

  • Prodhuar – Mars 2020
  • Ekrani – 6.9 inch
  • Memorie – 12/128GB
  • Kamera kryesore – 108/48/12 MP
  • Kamera selfie – 40 MP 
  • Bateria – 5000 mAh

Informacion shtesë

Ngjyra

Black, Grey

Kapaciteti

128GB

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Samsung S20 Ultra New”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *