Loading...

Samsung A21s i Ri

SKU: SA21SN Kategori: ,

Ky eshte nje produkt i ri.

Garanci: 12 muaj!

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Loading...

Përshkrimi

  • Prodhuar – Korrik 2020
  • Ekrani – 6.5 inch
  • Memorie – 3/32GB , 4/64GB , 6/64GB
  • Kamera kryesore – 48/8/2/2 MP
  • Kamera selfie – 13 MP
  • Bateria – 5000 mAh

Informacion shtesë

Ngjyra

Black, Blue, Red, White

Kapaciteti

3/32GB, 4/64GB, 6/64GB

Vleresime

Akoma pa vleresime

Jini i pari që vlereson “Samsung A21s i Ri”

Fillo bisedën
Të duhet ndihmë?
Përshëndetje, si mund të të ndihmoj?