Loading...

Motorola G6 Play i Perdorur

SKU: MMG6PU Kategori: , ,

8,000L

Ky eshte nje produkt i perdorur ne gjendje perfekte.

Ne cmim jane te perfshira:

  • Karikues Origjinal

Garanci: 3 muaj!

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Loading...

Përshkrimi

  • Prodhuar – Pril 2018
  • Ekrani – 5.7 inch
  • Memorie – 2/16GB
  • Kamera kryesore – 13 MP
  • Kamera selfie – 5 MP
  • Bateria – 4000 mAh

Informacion shtesë

Ngjyra

Black, Gold, Silver

Vleresime

Akoma pa vleresime

Jini i pari që vlereson “Motorola G6 Play i Perdorur”

Fillo bisedën
Të duhet ndihmë?
Përshëndetje, si mund të të ndihmoj?