iPhone 11 Pro Used

Ky eshte nje produkt i perdorur ne gjendje perfekte.

Ne cmim jane te perfshira:

  • Karikues Origjinal
  • Gomine mbrojtese
  • Xham mbrojtes

Garanci: 3 muaj!

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

SKU:I11PROU
Kategori: , ,

Përshkrim

  • Prodhuar – Shtator 2019
  • Ekrani – 5.8 inch
  • Memorie – 4/64GB , 4/256GB , 4/512GB
  • Kamera kryesore – 12/12/12 MP
  • Kamera selfie – 12 MP
  • Bateria – 3046 mAh

Informacion shtesë

Ngjyra

Black, Gold, Green, Silver

Kapaciteti

64GB, 256GB, 512GB

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “iPhone 11 Pro Used”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *