BSS - Buy Smart Store logo
Loading...

MS Energy M10

SKU: MSEESM10 Category:
Ngjyra

49,900L

Ky eshte nje produkt i ri.

Garanci: 12 muaj!

MS Energy M10

Skuteri elektrik është një mjet i përshtatshëm transporti për turmat e qytetit! Mekanizmi i lehtë dhe i palosshëm siguron lëvizshmëri dhe përdorim të lehtë. Kur udhëtimi nuk është i nevojshëm, palos skuterin dhe merre me vete! Konstruksioni i lehtë, lehtësia e përdorimit dhe diapazoni i vozitjes më shumë se 20 km, e bëjnë atë ideal për punën e përditshme në qendër të qytetit! Rrotat e ajrit, amortizatori i pasmë dhe frena efikase e diskut, e bëjnë vozitjen komode pa pasur nevojë të ndaloni shpesh në gungat dhe pengesat e zakonshme në rrugët e qytetit.

Skuteri ka edhe një frenim elektrik të përparmë që i kthen energji baterisë gjatë frenimit, duke e karikuar kështu.
Mekanizmi i lehtë i palosjes së aluminit e bën të gjithë skuterin të lehtë për t’u palosur dhe mbajtur. Ekrani LCD ofron të gjithë informacionin e nevojshëm në lidhje me statusin e baterisë, shpejtësinë dhe të dhënat e tjera të drejtimit, dhe ju mund të merrni më shumë informacione dhe cilësime duke aktivizuar aplikacionin në smartphone tuaj. Aplikacioni është i disponueshëm për telefonat iOS dhe Android.

Madhësia e rrotës 8.5″
Lloji i kornizës Alumin
Ngjyrat Ngjyra e zezë-gri, e zezë-jeshile
Motorri 350W
Shpejtesia 25 km/h
Bateria 36V, 7.5 Ah
Koha e karikimit 5-6 hours
Distanca 22-28 km
Lloji i frenave
Pesha maksimale 100 kg
Pesha 12.6 kg
Ekrani LCD
Ndricimi para dhe mbrapa Led, dritat e frenave
Madhesia (D,V,S) 1130 x 550 x 1150 mm
Max 15°

Vlerësime

Nuk ka vlerësime akoma

Ji i/e para të lësh një vlerësim "MS Energy M10"

Fillo bisedën
Të duhet ndihmë?
Përshëndetje, si mund të të ndihmoj?