BSS - Buy Smart Store logo
Loading...

MS ENERGY escooter x10

SKU: MSEESX10 Category:
Ngjyra

180,000L

Ky eshte nje produkt i ri.

Garanci: 12 muaj!

MS ENERGY escooter x10

Për të gjithë adhuruesit e adrenalinës, seria Extreme e eScooter ofron pikërisht këtë ndjesi! Dy motorë të fuqishëm 1000 vat do t’ju sjellin në krye të çdo ngjitjeje. Amortizatorët me goditje të mëdha dhe gomat e fuqishme 10 inç do të sigurojnë ngarje të sigurt jashtë rrugës me rehati maksimale.

Bateria e fuqishme, një motor i fortë me tre shpejtësi dhe një shkallë e madhe silikoni, ofrojnë udhëtimin ideal me shpejtësi, fuqi dhe rreze më të madhe deri në 75 km në modalitetin ECO të drejtimit! Me vetëm një shtypje të një butoni, ju po zhvendosni një skuter të zbutur të qytetit në një SUV të fuqishëm të fuqizuar në të dy rrotat, por mos harroni kaskën tuaj! Frenat e diskut të përparme dhe të pasme janë kujdesur për ndalim të sigurt. Mekanizmi i fortë dhe i palosshëm siguron lëvizshmëri dhe përdorim të lehtë.

Madhësia e rrotës 10″
Lloji i kornizës Alumin
Ngjyra Jeshile dhe e Zeze
Motorri 2×1000 W
Shpejtesi maksimale 25 km/h
Bateria 52 V, 18 Ah
Koha e Karikimit 9am-10am
Distanc 55-75 km* (*në varësi të konfigurimit të terrenit, kushteve të motit dhe stilit të drejtimit)
Lloji i frenave Frenat e diskut të përparme dhe të pasme
Pesha maksimale 120 kg
Opsione shtes Me palosje, 3 mënyra funksionimi. ECO, MID, I LARTË (motor i vetëm dhe i dyfishtë), telekomanda e kyçjes/zhbllokimit dhe alarmit, amortizatori me goditje të lartë para dhe mbrapa
Pesha 32 kg
Ekrani LCD (shpejtësia, mënyra e shpejtësisë, niveli i baterisë, ODO/TRIP,  tensioni i baterisë dhe kodi i gabimit, ndezja e dritës), 4 çelësa + ana e majtë e timonit: butoni 1 ose 2 i motorit, butoni i sirenës
Dritat LED para dhe mbrapa, dritat e frenave
Madhesia (L) 1300 x (W) 670 x (H) 1220 mm
Dimensionet pas montimit (L) 1300 x (W) 670 x (H) 510 mm

Vlerësime

Nuk ka vlerësime akoma

Ji i/e para të lësh një vlerësim "MS ENERGY escooter x10"

Fillo bisedën
Të duhet ndihmë?
Përshëndetje, si mund të të ndihmoj?