BSS - Buy Smart Store logo
Loading...

MS Energy E20

SKU: MSEESE20 Category:
Ngjyra

,

89,900L

Ky eshte nje produkt i ri.

Garanci: 12 muaj!

MS Energy E20

Seria e re e është ideale për të gjithë ata që do të përdorin skuterin çdo ditë. Bateria e fuqishme, një motor i fuqishëm me tre shpejtësi dhe një shkallë më e madhe silikoni, ofron ngarje ideale me shpejtësi më të lartë dhe rreze deri në 70 km.

Rrotat e mëdha ajri 10 inç, amortizuesi i përparmë dhe i pasmë dhe frenat e diskut të përparme dhe të pasme e bëjnë drejtimin komod pa pasur nevojë për ndalesa të shpeshta në gunga dhe pengesa të zakonshme në rrugët urbane. Gjatë frenimit, frena elektrike e pasme rikthen energjinë në bateri, duke e karikuar atë dhe mekanizmi i fortë dhe i palosshëm siguron lëvizshmëri dhe përdorim të lehtë. Kur udhëtimi nuk është i nevojshëm, palos skuterin dhe merre me vete!

Madhësia e rrotës 10″
Shpejtesi maksimale 25 km/h
Lloji i kornizës Alumin
Ngjyrë Gri, e Bardhë
Motorri 500w
Fuqia maksimale (pika) 1000W
Bateria 48V/17.5Ah
Koha e karikimit 8am-9am
Distanca 60-70 km
Lloji i frenave Frena e disku para dhe mbrapa & EABS
Ngarkesa maksimale 120 kg
Me shume opsione
Pesha 21 kg
Ekran Po, LCD
Ndricimi Po, LED para dhe mbrapa + shirit reflektues
Madhesia (D,V,S) 1180 x 580 x 1280 mm
Max 20°

Vlerësime

Nuk ka vlerësime akoma

Ji i/e para të lësh një vlerësim "MS Energy E20"

Fillo bisedën
Të duhet ndihmë?
Përshëndetje, si mund të të ndihmoj?