BSS - Buy Smart Store logo
Loading...

MS Energy E10

SKU: MSEESE10 Category:
Ngjyra

,

74,900L

Ky eshte nje produkt i ri.

Garanci: 12 muaj!

MS Energy E10

Skuteri elektrik është një mjet i përshtatshëm transporti për turmat e qytetit! Mekanizmi i fortë dhe i palosshëm siguron lëvizshmëri dhe përdorim të lehtë. Kur udhëtimi nuk është i nevojshëm, palos skuterin dhe merre me vete! Konstruksioni prej çeliku, lehtësia e përdorimit dhe diapazoni i drejtimit deri në 40 km, e bën atë ideal për punën e përditshme në qendër të qytetit! Rrotat e mëdha ajri 10 inç, amortizuesi i përparmë dhe i pasmë, frenat e diskut të përparmë dhe të pasmë e bëjnë lëvizjen komode pa pasur nevojë për ndalesa të shpeshta në gunga dhe pengesa të zakonshme në rrugët e qytetit.

Skuteri ka gjithashtu një frenim elektrik të pasëm që ia kthen energjinë baterisë gjatë frenimit, duke e karikuar atë. Seria e re E e skuterëve elektrikë MS Energy është ideale për të gjithë ata që do të përdorin skuterin çdo ditë. Një bateri e fuqishme, një motor i fortë me tre shpejtësi dhe një shkallë më e madhe silikoni do t’ju japin udhëtimin ideal me një shpejtësi më të lartë dhe një distancë më të madhe.

Madhësia e rrotës 10″
Shpejtësia maksimale 25 km/h
Lloji i kornizës prej çeliku
Ngjyra Black,White
Motori 450W
Fuqia maksimale (pika) 800W
Bateria 48V/12.5Ah
Koha e Karikimit 6-7h
Udhetim 40 km
Lloji i frenave Frena e diskut dhe EBS e pasme
Ngarkesa maksimale 120 kg
Suspension front
Opsione shtesë Opsioni i palosshëm
Pesha 20 kg
Display Po, LCD
Ndricim Po, LED para dhe mbrapa + shirit reflektues
Madhesia (D,V,S) 1150 x 1120 x 500 mm
Max. Ngjitje 20°

Vlerësime

Nuk ka vlerësime akoma

Ji i/e para të lësh një vlerësim "MS Energy E10"

Fillo bisedën
Të duhet ndihmë?
Përshëndetje, si mund të të ndihmoj?