BSS - Buy Smart Store logo
Loading...

MacBook Pro 15-inch TouchBar 2018 i7 I Perdorur

SKU: N/A Kategorite: ,
Ngjyra

,

Kapaciteti

2,6Ghz/512GB

112,000L

Ky eshte nje produkt i perdorur ne gjendje perfekte.

Ne cmim jane te perfshira:

  • Karikues Origjinal

6 muaj garanci

  • Cpu: Intel i7
  • TouchBar
  • SSD 256/512GB

Shiko me shume laptope te ngjashem

TouchBar
Touch Bar me sensor të integruar Touch ID

Ekrani
Ekran Retina
Ekran 15,4 inç (diagonal) me ndriçim LED me teknologjinë IPS; Rezolucioni origjinal 2880 me 1800 me 220 piksele për inç me mbështetje për miliona ngjyra
Rezolucionet e mbështetura të shkallëzuara:
1920 deri në 1200
1680 deri në 1050
1280 me 800
1024 me 640
Shkëlqimi 500 nits
Ngjyra e gjerë (P3)
Teknologji True Tone

 

CPU
2.2 GHz
Intel Core i7 me 6 bërthama 2.2 GHz, Turbo Boost deri në 4.1 GHz, me 9MB memorie të përbashkët L3
I konfigurueshëm në 2.9 GHz Intel Core i9 me 6 bërthama, Turbo Boost deri në 4.8 GHz, me 12 MB memorie të përbashkët L3
2.6 GHz
Intel Core i7 me 6 bërthama 2,6 GHz, Turbo Boost deri në 4,3 GHz, me 9MB memorie të përbashkët L3
I konfigurueshëm në 2.9 GHz Intel Core i9 me 6 bërthama, Turbo Boost deri në 4.8 GHz, me 12 MB memorie të përbashkët L3

Storage
256 GB
256 GB SSD
I konfigurueshëm në 512 GB, 1 TB, 2 TB ose 4 TB SSD
512 GB
512 GB SSD
I konfigurueshëm në 1TB, 2TB ose 4TB SSD

RAM

16 GB memorie në bord 2400 MHz DDR4
I konfigurueshëm në 32 GB memorie

Grafika
2.2 GHz
Radeon Pro 555X me 4 GB memorie GDDR5 dhe ndërrim automatik të grafikës
Intel UHD Graphics 630
I konfigurueshëm në Radeon Pro 560X me 4 GB memorie GDDR5
2.6 GHz
Radeon Pro 560X me 4 GB memorie GDDR5 dhe ndërrim automatik të grafikës
Intel UHD Graphics 630
I konfigurueshëm në Radeon Pro Vega 16 me 4 GB memorie HBM2 ose Radeon Pro Vega 20 me 4 GB memorie HBM2

Karikimi
Katër porte Thunderbolt 3 (USB-C) me mbështetje për:

Ngarkimi
DisplayPort
Thunderbolt (deri në 40 Gbps)
USB 3.1 Gen 2 (deri në 10 Gbps)

Tastiera 
Tastierë me ndriçim të plotë me madhësi të plotë me:
64 (SH.B.A.) ose 65 (ISO) çelësa duke përfshirë 4 taste me shigjeta
Touch Bar me sensor të integruar Touch ID
Sensori i dritës së ambientit
Force Touch trackpad për kontroll të saktë të kursorit dhe aftësi për të ndjerë presionin; mundëson klikimet e detyruara, përshpejtuesit, vizatimet e ndjeshme ndaj presionit dhe gjestet me shumë prekje

Wireless
Wi-Fi
802.11ac rrjetë pa tel Wi-Fi; E përputhshme me IEEE 802.11a/b/g/n
Bluetooth
Teknologjia me valë Bluetooth 5.0

Kamera
Kamera FaceTime HD 720p
Mbështetje për video
Njëkohësisht mbështet rezolucionin e plotë vendas në ekranin e integruar me miliona ngjyra dhe:

Deri në dy ekrane me rezolucion 5120 me 2880 në 60 Hz në mbi një miliard ngjyra
Deri në katër ekrane me rezolucion 4096 me 2304 në 60 Hz në mbi një miliard ngjyra
Dalje video dixhitale Thunderbolt 3

Vlerësime

Nuk ka vlerësime akoma

Ji i/e para të lësh një vlerësim "MacBook Pro 15-inch TouchBar 2018 i7 I Perdorur"

Fillo bisedën
Të duhet ndihmë?
Përshëndetje, si mund të të ndihmoj?