BSS - Buy Smart Store logo
Loading...

MacBook Pro 15 inch 2015 i7 I Perdorur

SKU: N/A Kategorite: ,
Ngjyra

Kapaciteti

2,5Ghz/512GB

78,000L

Ky eshte nje produkt i perdorur ne gjendje perfekte.

Ne cmim jane te perfshira:

  • Karikues Origjinal

6 muaj garanci

  • Cpu: Intel i7
  • SSD 256/512GB

Shiko me shume laptope te ngjashem

Ekrani
Ekran Retina
Ekran 15,4 inç (diagonal) me ndriçim LED me teknologjinë IPS; Rezolucioni origjinal 2880 me 1800 me 220 piksele për inç me mbështetje për miliona ngjyra
Rezolucionet e mbështetura të shkallëzuara:
1920 deri në 1200
1680 deri në 1050
1280 me 800
1024 me 640
Shkëlqimi 300 nits
Gama standarde e ngjyrave (sRGB)
Raporti i kontrastit 900:1

CPU
2.2 GHz
Procesor Intel Core i7 me katër bërthama 2.2 GHz (Turbo Boost deri në 3.4 GHz) me 6MB memorie të përbashkët L3
I konfigurueshëm në 2,5 GHz me katër bërthama Intel Core i7 (Turbo Boost deri në 3,7 GHz) me 6MB memorie të përbashkët L3 ose 2,8 GHz me katër bërthama Intel Core i7 (Turbo Boost deri në 4,0 GHz) me 6MB memorie të përbashkët L3.
2.5 GHz
Procesor Intel Core i7 me katër bërthama 2,5 GHz (Turbo Boost deri në 3,7 GHz) me 6MB memorie të përbashkët L3
I konfigurueshëm në 2,8 GHz me katër bërthama Intel Core i7 (Turbo Boost deri në 4,0 GHz) me 6MB memorie të përbashkët L3.

RAM
16 GB memorie 1600 MHz DDR3L në bord
Magazinimi 1
2.2 GHz – 256 GB
256 GB memorie flash me bazë PCIe
I konfigurueshëm në 512 GB ose 1 TB memorie flash.
2.5 GHz – 512 GB
512 GB memorie flash me bazë PCIe
I konfigurueshëm në 1 TB memorie flash.

GPU
Intel Iris Pro Graphics
2.2 GHz – 256 GB
Intel Iris Pro Graphics
2.5 GHz – 512 GB
Intel Iris Pro Graphics
AMD Radeon R9 M370X me 2 GB memorie GDDR5 dhe ndërrim automatik të grafikës
Ekrani i dyfishtë dhe pasqyrimi i videos: Njëkohësisht mbështet rezolucionin e plotë origjinal në ekranin e integruar dhe deri në 3840 me 2160 piksele deri në dy ekrane të jashtëm, të dyja me miliona ngjyra
Dalje video dixhitale Thunderbolt
Dalja origjinale e Mini DisplayPort
DVI, VGA, DVI me lidhje të dyfishtë dhe dalje HDMI e mbështetur duke përdorur adaptorë Mini DisplayPort (shiten veçmas)
Dalje video HDMI
Mbështetje për rezolucionin 1080p deri në 60Hz
Mbështetje për rezolucionin 3840 nga 2160 në 30 Hz
Mbështetje për rezolucionin 4096 nga 2160 në 24 Hz

Kamera

720p FaceTime HD camera

Vlerësime

Nuk ka vlerësime akoma

Ji i/e para të lësh një vlerësim "MacBook Pro 15 inch 2015 i7 I Perdorur"

Fillo bisedën
Të duhet ndihmë?
Përshëndetje, si mund të të ndihmoj?