BSS - Buy Smart Store logo
Loading...

MacBook Pro 15 inch 2012 I Perdorur

SKU: AMPRO15II72,3M12 Kategorite: ,
Ngjyra

,

Kapaciteti

256GB, 500GB

38,000L

Shiko me shume laptope te ngjashem

MacBook Pro 15 inch Mid 2012

Ekrani

• Ekran retina: Ekran 15,4 inç (diagonal) me ndriçim LED me teknologjinë IPS; Rezolucioni 2880 me 1800 me 220 piksele për inç me mbështetje për miliona ngjyra
• Rezolucionet e mbështetura: 2880 me 1800 piksele (Retina); rezolucione të shkallëzuara: 1920 me 1200, 1680 me 1050, 1280 me 800 dhe 1024 me 640 piksele

CPU

• Procesor Intel Core i7 me katër bërthama 2.3 GHz (Turbo Boost deri në 3.3 GHz) me 6MB memorie të përbashkët L3

RAM

• 8 GB memorie në bord 1600 MHz DDR3L
I konfigurueshëm në 16 GB.

Kapaciteti

• 256 Gb / 512 Gb

Mbështetje për grafikë dhe video

• Intel HD Graphics 4000
• NVIDIA GeForce GT 650M me 1GB memorie GDDR5 dhe ndërrim automatik të grafikës
• Ekrani i dyfishtë dhe pasqyrimi i videos: Njëkohësisht mbështet rezolucionin e plotë origjinal në ekranin e integruar dhe deri në 2560 me 1600 piksele deri në dy ekrane të jashtëm, me miliona ngjyra
• Dalje video dixhitale Thunderbolt
• Dalja origjinale e Mini DisplayPort
• Dalja DVI duke përdorur përshtatësin Mini DisplayPort në DVI (shitet veçmas)
• Dalja VGA duke përdorur përshtatësin Mini DisplayPort në VGA (shitet veçmas)
• Dalje DVI me lidhje të dyfishtë duke përdorur përshtatësin Mini DisplayPort në DVI me dy lidhje

Kamera

• 720p FaceTime HD Kamera

Audio

• Altoparlantët stereo
• Mikrofona të dyfishtë
• Porta e kufjeve
• Mbështetje për kufjet Apple iPhone me telekomandë dhe mikrofon
• Mbështetje për daljen e linjës audio

 

Vlerësime

Nuk ka vlerësime akoma

Ji i/e para të lësh një vlerësim "MacBook Pro 15 inch 2012 I Perdorur"

Fillo bisedën
Të duhet ndihmë?
Përshëndetje, si mund të të ndihmoj?