BSS - Buy Smart Store logo
Loading...

MacBook Pro 15 inch i7 TouchBar 2017 I Perdorur

SKU: AMPRO15II72,9M17 Kategorite: ,
Ngjyra

,

Kapaciteti

256GB, 512GB, 1TB

93,000L96,000L

Ky eshte nje produkt i perdorur ne gjendje perfekte.

Ne cmim jane te perfshira:

  • Karikues Origjinal

6 muaj garanci

  • Cpu Intel i5
  • Ram 8Gb
  • SSD 256/512GB
  • TouchBar

Shiko me shume laptope te ngjashem

MacBook Pro 15 inch i7 2017

TouchBar

• Touch Bar me sensor të integruar Touch ID

Ekrani

• Ekrani i retinës
• Ekran 15,4 inç (diagonal) me ndriçim LED me teknologjinë IPS; Rezolucioni origjinal 2880 me 1800 me 220 piksele për inç me mbështetje për miliona ngjyra
• Rezolucionet e mbështetura të shkallëzuara:
1920 deri në 1200
1680 deri në 1050
1280 me 800
1024 me 640
• Shkëlqimi 500 nits
• Ngjyra e gjerë (P3)

CPU 

• 2.8 GHz
2.8 GHz me katër bërthama Intel Core i7, Turbo Boost deri në 3.8 GHz, me 6MB memorie të përbashkët L3
I konfigurueshëm në 3.1 GHz me katër bërthama Intel Core i7, Turbo Boost deri në 4.1 GHz, me 8MB memorie të përbashkët L3
• 2.9 GHz
2,9 GHz me katër bërthama Intel Core i7, Turbo Boost deri në 3,9 GHz, me 8MB memorie të përbashkët L3
I konfigurueshëm në 3.1 GHz me katër bërthama Intel Core i7, Turbo Boost deri në 4.1 GHz, me 8MB memorie të përbashkët L3

Kapaciteti

• 256 GB
256 GB SSD në bord i bazuar në PCIe
I konfigurueshëm në 512 GB, 1 TB ose 2 TB SSD
• 512 GB
SSD në bord 512 GB bazuar në PCIe
I konfigurueshëm në 1TB ose 2TB SSD

Ram

• 16 GB memorie në bord 2133 MHz LPDDR3

Grafika

• 2.8 GHz
Radeon Pro 555 me 2 GB memorie GDDR5 dhe ndërrim automatik të grafikës
Intel HD Graphics 630
I konfigurueshëm në Radeon Pro 560 me 4 GB memorie GDDR5
• 2.9 GHz
Radeon Pro 560 me 4 GB memorie GDDR5 dhe ndërrim automatik të grafikës
Intel HD Graphics 630

Kamera

• 720p FaceTime HD Kamera

Suporti i Vidios

•Njëkohësisht mbështet rezolucionin e plotë vendas në ekranin e integruar me miliona ngjyra dhe:

• Deri në dy ekrane me rezolucion 5120 me 2880 në 60 Hz në mbi një miliard ngjyra
• Deri në katër ekrane me rezolucion 4096 nga 2304 në 60 Hz në miliona ngjyra
• Deri në katër ekrane me rezolucion 3840 me 2160 në 60 Hz në mbi një miliard ngjyra
• Dalje video dixhitale Thunderbolt 3

• Dalja origjinale e DisplayPort mbi USB‑C
• Dalja VGA, HDMI dhe Thunderbolt 2 e mbështetur duke përdorur përshtatës

Audio

• Altoparlantët stereo me diapazon të lartë dinamik
• Tre mikrofona
• Fole kufjesh 3.5 mm

 

Vlerësime

Nuk ka vlerësime akoma

Ji i/e para të lësh një vlerësim "MacBook Pro 15 inch i7 TouchBar 2017 I Perdorur"

Fillo bisedën
Të duhet ndihmë?
Përshëndetje, si mund të të ndihmoj?