BSS - Buy Smart Store logo
Loading...

MacBook Pro 15 inch TouchBar 2016 I Perdorur

SKU: AMPRO15II72,6L16 Kategorite: ,
Ngjyra

,

Kapaciteti

512GB, 256GB, 2,7Ghz/512GB, 2,6Ghz/1TB

93,000L98,000L

Shiko me shume laptope te ngjashem

MacBook Pro 15 inch 2016

Touch Bar

• Touch Bar me sensor të integruar Touch ID

Ekrani

• Ekrani i retinës
• Ekran 15,4 inç (diagonal) me ndriçim LED me teknologjinë IPS; Rezolucioni origjinal 2880 me 1800 me 220 piksele për inç me mbështetje për miliona ngjyra
• Rezolucionet e mbështetura të shkallëzuara:
1920 deri në 1200
1680 deri në 1050
1280 me 800
1024 me 640
• Shkëlqimi 500 nits
• Gamë e gjerë ngjyrash (P3)

CPU

• 2.6 GHz
2,6 GHz me katër bërthama Intel Core i7, Turbo Boost deri në 3,5 GHz, me 6MB memorie të përbashkët L3
I konfigurueshëm në 2.9 GHz me katër bërthama Intel Core i7, Turbo Boost deri në 3.8 GHz, me 8MB memorie të përbashkët L3
• 2.7 GHz
2.7 GHz me katër bërthama Intel Core i7, Turbo Boost deri në 3.6 GHz, me 8MB memorie të përbashkët L3
I konfigurueshëm në 2.9 GHz me katër bërthama Intel Core i7, Turbo Boost deri në 3.8 GHz, me 8MB memorie të përbashkët L3

Kapaciteti 

• 256 GB
256 GB SSD në bord i bazuar në PCIe
I konfigurueshëm në 512 GB, 1 TB ose 2 TB SSD
• 512 GB
SSD në bord 512 GB bazuar në PCIe
I konfigurueshëm në 1TB ose 2TB SSD

Ram

• 16 GB memorie në bord 2133 MHz LPDDR3

Grafika

• 2.6 GHz
Radeon Pro 450 me 2 GB memorie GDDR5 dhe ndërrim automatik të grafikës
Intel HD Graphics 530
I konfigurueshëm në Radeon Pro 460 me 4 GB memorie GDDR5 dhe ndërrim automatik të grafikës
• 2.7 GHz
Radeon Pro 455 me 2 GB memorie GDDR5 dhe ndërrim automatik të grafikës
Intel HD Graphics 530
I konfigurueshëm në Radeon Pro 460 me 4 GB memorie GDDR5 dhe ndërrim automatik të grafikës

Kamera 

• 720p FaceTime HD Kamera

Suporti i Vidios

• Njëkohësisht mbështet rezolucionin e plotë vendas në ekranin e integruar me miliona ngjyra dhe:

• Deri në dy ekrane me rezolucion 5120 me 2880 në 60 Hz në mbi një miliard ngjyra
• Deri në katër ekrane me rezolucion 4096 me 2304 në 60 Hz në mbi një miliard ngjyra
• Dalje video dixhitale Thunderbolt 3

• Dalja origjinale e DisplayPort mbi USB‑C
• Dalja VGA, HDMI dhe Thunderbolt 2 e mbështetur duke përdorur përshtatës

Audio

• Altoparlantët stereo me diapazon të lartë dinamik
• Tre mikrofona
• Fole kufjesh 3.5 mm

Vlerësime

Nuk ka vlerësime akoma

Ji i/e para të lësh një vlerësim "MacBook Pro 15 inch TouchBar 2016 I Perdorur"

Fillo bisedën
Të duhet ndihmë?
Përshëndetje, si mund të të ndihmoj?