BSS - Buy Smart Store logo
Loading...

MacBook Pro 13 inch i7 TouchBar 2016 I Perdorur

SKU: N/A Kategorite: ,
Ngjyra

,

Kapaciteti

3,3Ghz/256GB, 3,3Ghz/512GB

74,000L

Ky eshte nje produkt i perdorur ne gjendje perfekte.

Ne cmim jane te perfshira:

  • Karikues Origjinal

6 muaj garanci

  • Cpu: Intel i7
  • TouchBar
  • SSD 256/512GB

Shiko me shume laptope te ngjashem

MacBook Pro 13 inch 2016

Ekrani

• Ekran Retina
• Ekran 13,3 inç (diagonal) me ndriçim LED me teknologjinë IPS; Rezolucioni origjinal 2560 me 1600 me 227 piksele për inç me mbështetje për miliona ngjyra
• Rezolucionet e mbështetura të shkallëzuara:
1680 deri në 1050
1440 me 900
1024 me 640
• Shkëlqimi 500 nits
• Gamë e gjerë ngjyrash (P3)

Cpu

• Intel Core i7 3,3Ghz

Kapaciteti

• 256 GB SSD në bord i bazuar në PCIe
I konfigurueshëm në 512 GB ose 1 TB SSD

Ram

• 8 GB memorie 1866 MHz LPDDR3 në bord
I konfigurueshëm në 16 GB memorie

Grafika

• Intel Iris Graphics 540

Kamera

• 720p FaceTime HD camera

Suporti i vidios

• Njëkohësisht mbështet rezolucionin e plotë vendas në ekranin e integruar me miliona ngjyra dhe:

• Një ekran me rezolucion 5120 me 2880 në 60 Hz me mbi një miliard ngjyra
• Deri në dy ekrane me rezolucion 4096 me 2304 në 60 Hz në mbi një miliard ngjyra
• Dalje video dixhitale Thunderbolt 3

• Dalja origjinale e DisplayPort mbi USB‑C
• Dalja VGA, HDMI dhe Thunderbolt 2 e mbështetur duke përdorur përshtatës

Vlerësime

Nuk ka vlerësime akoma

Ji i/e para të lësh një vlerësim "MacBook Pro 13 inch i7 TouchBar 2016 I Perdorur"

Fillo bisedën
Të duhet ndihmë?
Përshëndetje, si mund të të ndihmoj?