BSS - Buy Smart Store logo
Loading...

MacBook Pro 13 inch i5 2020 2GHz TouchBar I Perdorur

SKU: AMPRO13II52,0M20U Kategorite: ,
Ngjyra

Kapaciteti

512GB

128,000L

Ky eshte nje produkt i perdorur ne gjendje perfekte.

Ne cmim jane te perfshira:

  • Karikues Origjinal

6 muaj garanci

  • Cpu Intel i5
  • Ram 8Gb
  • SSD 256/512GB
  • TouchBar

Shiko me shume laptope te ngjashem

MacBook Pro 13 inch i5 2020 2GHz

Ekrani

Ekran Retina
Ekran 13,3 inç (diagonal) me ndriçim LED me teknologjinë IPS; Rezolucioni origjinal 2560 me 1600 me 227 piksele për inç me mbështetje për miliona ngjyra
Rezolucionet e mbështetura të shkallëzuara:
1680 deri në 1050
1440 me 900
1024 me 640
▪ Shkëlqimi 500 nits
▪ Ngjyra e gjerë (P3)

Procesori

Procesor 2 GHz me kater bërthama Intel Core i5, Turbo Boost deri në 3.9 GHz, me 128 MB RAM i konfigurueshëm në 1.7 GHz me kater bërthama Intel Core i7 Gen 8 , Turbo Boost deri në 4.5 GHz, me 128 MB RAM

Kapaciteti

512GB
512 GB SSD I konfigurueshëm në 1 TB SSD

Ram

16 GB memorie në bord 2133 MHz LPDDR3
I konfigurueshëm në 32 GB memorie

Grafika

Intel Iris Plus Graphics 645

Portat USB

Dy porte Thunderbolt 3 (USB-C) me mbështetje për:

Ngarkimi
DisplayPort
Thunderbolt (deri në 40 Gb/s)
USB 3.1 Gen 2 (deri në 10 Gb/s)

Tastiera dhe Trackpad

Sensori i dritës së ambientit

TouchBar

Force Touch trackpad për kontroll të saktë të kursorit dhe aftësi për të ndjerë presionin, mundëson klikimet e detyruara, përshpejtuesit, vizatimet e ndjeshme ndaj presionit dhe gjestet me shumë prekje

Wireless

Wi-Fi
802.11ac Wi-Fi wireless networking; IEEE 802.11a/b/g/n compatible

Bluetooth
Bluetooth V5

Kamera

▪ 720p FaceTime HD camera

Suporti Videos

Njëkohësisht mbështet rezolucionin e plotë vendas në ekranin e integruar me miliona ngjyra dhe:

▪ Një ekran i jashtëm 5K me rezolucion 5120 me 2880 në 60 Hz në mbi një miliard ngjyra, ose
▪ Deri në dy ekrane të jashtme 4K me rezolucion 4096 me 2304 në 60 Hz në miliona ngjyra
▪ Dalje video dixhitale Thunderbolt 3

▪ Dalja origjinale e DisplayPort mbi USB‑C
▪ Dalja VGA, HDMI, DVI dhe Thunderbolt 2 e mbështetur duke përdorur përshtatës

Audio

▪ Altoparlantët stereo me diapazon të lartë dinamik
▪ Dy mikrofona
▪ Foleja e kufjeve 3.5 mm

Bateria

▪ Deri në 10 orë web
▪ Bateri litium-polimer e integruar 54,5 vat-orë
▪ Përshtatës i energjisë USB-C 61 W

Vlerësime

Nuk ka vlerësime akoma

Ji i/e para të lësh një vlerësim "MacBook Pro 13 inch i5 2020 2GHz TouchBar I Perdorur"

Fillo bisedën
Të duhet ndihmë?
Përshëndetje, si mund të të ndihmoj?