BSS - Buy Smart Store logo
Loading...

MacBook Pro 13 inch i5 2017 I Perdorur

SKU: AMPRO13II53,1M17U Kategorite: ,
Ngjyra

,

Kapaciteti

128GB, 256GB, 512Gb

80,000L87,000L

Ky eshte nje produkt i perdorur ne gjendje perfekte.

Ne cmim jane te perfshira:

  • Karikues Origjinal

6 muaj garanci

  • Cpu Intel i5
  • Ram 8Gb
  • SSD 256/512 GB

Shiko me shume laptope te ngjashem

MacBook Pro 13 inch i5 2017

Ekrani

Ekran Retina
Ekran 13,3 inç (diagonal) me ndriçim LED me teknologjinë IPS; Rezolucioni origjinal 2560 me 1600 me 227 piksele për inç me mbështetje për miliona ngjyra
Rezolucionet e mbështetura të shkallëzuara:
1680 deri në 1050
1440 me 900
1024 me 640
▪ Shkëlqimi 500 nits
▪ Ngjyra e gjerë (P3)

Procesori

Procesor 3.1 GHz me dy bërthama Intel Core i5, Turbo Boost deri në 3.6 GHz

Core i7, Turbo Boost deri në 4.0 GHz, me 64 MB RAM

Kapaciteti

256 GB
256 GB SSD I konfigurueshëm në 512 GB ose 1 TB SSD
512 GB
512 GB SSD I konfigurueshëm në 1 TB SSD

Ram

8 GB memorie në bord 2133 MHz LPDDR3
I konfigurueshëm në 16 GB memorie

Grafika

Intel Iris Plus Graphics 640

Portat USB

Dy porte Thunderbolt 3 (USB-C) me mbështetje për:

Ngarkimi
DisplayPort
Thunderbolt (deri në 40 Gb/s)
USB 3.1 Gen 2 (deri në 10 Gb/s)

Tastiera dhe Trackpad

Sensori i dritës së ambientit
Force Touch trackpad për kontroll të saktë të kursorit dhe aftësi për të ndjerë presionin, mundëson klikimet e detyruara, përshpejtuesit, vizatimet e ndjeshme ndaj presionit dhe gjestet me shumë prekje

Wireless

Wi-Fi
802.11ac Wi-Fi wireless networking; IEEE 802.11a/b/g/n compatible

Bluetooth
Bluetooth 4.2

Kamera

▪ 720p FaceTime HD camera

Suporti Videos

Njëkohësisht mbështet rezolucionin e plotë vendas në ekranin e integruar me miliona ngjyra dhe:

▪ Një ekran me rezolucion 5120 me 2880 në 60 Hz me mbi një miliard ngjyra
▪ Deri në dy ekrane me rezolucion 4096 nga 2304 në 60 Hz në miliona ngjyra
▪ Deri në dy ekrane me rezolucion 3840 me 2160 në 60 Hz në mbi një miliard ngjyra
▪ Dalje video dixhitale Thunderbolt 3

Dalja origjinale e DisplayPort mbi USB‑C

Dalja VGA, HDMI, DVI dhe Thunderbolt 2 e mbështetur duke përdorur adaptorë

Audio

▪ Altoparlantët stereo me diapazon të lartë dinamik
▪ Dy mikrofona
▪ Foleja e kufjeve 3.5 mm

Bateria

▪ Deri në 10 orë web
▪ Bateri litium-polimer e integruar 54,5 vat-orë
▪ Përshtatës i energjisë USB-C 61 W

Vlerësime

Nuk ka vlerësime akoma

Ji i/e para të lësh një vlerësim "MacBook Pro 13 inch i5 2017 I Perdorur"

Fillo bisedën
Të duhet ndihmë?
Përshëndetje, si mund të të ndihmoj?