BSS - Buy Smart Store logo
Loading...

MacBook Pro 13 inch 2012 I Perdorur

SKU: AMPRO13II72,9L12 Kategorite: ,
Ngjyra

Kapaciteti

750GB, 768GB

25,000L

Shiko me shume laptope te ngjashem

MacBook Pro 13 inch 2012

Ekrani

• Ekran i gjerë me shkëlqim 13,3 inç (diagonal) me ndriçim të pasëm LED me mbështetje për miliona ngjyra
• Rezolucionet e mbështetura: 1280 me 800 (vendase), 1152 me 720, 1024 me 640 dhe 800 me 500 piksele në raportin e pamjes 16:10; 1024 me 768, 800 me 600 dhe 640 me 480 piksele në raportin e pamjes 4:3; 1024 me 768, 800 me 600 dhe 640 me 480 piksele në raportin e pamjes 4:3 të shtrirë; 720 me 480 piksele në raportin e pamjes 3:2; 720 me 480 piksele në raportin e pamjes 3:2 të shtrirë

CPU

• Procesor Intel Core i5 me dy bërthama 2,5 GHz (Turbo Boost deri në 3,1 GHz) me cache 3 MB L3
• Procesor Intel Core i7 me dy bërthama 2,9 GHz (Turbo Boost deri në 3,6 GHz) me cache 4 MB L3

Ram

• 2.5 GHz
4 GB memorie DDR3 1600 MHz
I konfigurueshëm në 8 GB
• 2.9 GHz
8 GB memorie DDR3 1600 MHz

Kapaciteti

• 2.5 GHz
Hard disk 500 GB 5400 rpm
Opsionet e konfigurueshme:
Hard disk 750 GB 5400 rpm
Disk 128 GB në gjendje të ngurtë
Disk 256 GB në gjendje të ngurtë
Disk 512 GB në gjendje të ngurtë
• 2.9 GHz
Hard disk 750 GB 5400 rpm
Opsionet e konfigurueshme:
Hard disk 1 TB 5400 rpm
Disk 128 GB në gjendje të ngurtë
Disk në gjendje të ngurtë 256 GB
Disk 512 GB në gjendje të ngurtë

Mbështetje për grafikë dhe video

• Intel HD Graphics 4000
• Ekrani i dyfishtë dhe pasqyrimi i videos: Njëkohësisht mbështet rezolucionin e plotë origjinal në ekranin e integruar dhe deri në 2560 me 1600 piksele në një ekran të jashtëm, të dyja në miliona ngjyra

Kamera

• 720p FaceTime HD Kamera

Lidhjet dhe Zgjerimi

• Porta e energjisë MagSafe
• Porta Gigabit Ethernet
• Porta FireWire 800 (deri në 800 Mbps)
• Dy porte USB 3 (deri në 5 Gbps)
• Porta Thunderbolt (deri në 10 Gbps)
• Porta e kufjeve
• Vendi i kartës SDXC
• Vende për kyçje Kensington
• 8x SuperDrive

Vlerësime

Nuk ka vlerësime akoma

Ji i/e para të lësh një vlerësim "MacBook Pro 13 inch 2012 I Perdorur"

Fillo bisedën
Të duhet ndihmë?
Përshëndetje, si mund të të ndihmoj?