BSS - Buy Smart Store logo
Loading...

MacBook Air 13 inch 2019 I Perdorur

SKU: AMA13II51,6M19 Kategorite: ,
Ngjyra

, ,

Kapaciteti

128GB, 256GB, 512GB

98,000L

Shiko me shume laptope te ngjashem

MacBook Air 13 inch 2019

Ekrani

• Ekran Retina
• Ekran 13,3 inç (diagonal) me ndriçim LED me teknologjinë IPS; Rezolucioni origjinal 2560 me 1600 me 227 piksele për inç me mbështetje për miliona         ngjyra
• Rezolucionet e mbështetura të shkallëzuara:
1680 deri në 1050
1440 me 900
1024 me 640
raporti i pamjes 16:10
• Teknologji True Tone

Touch ID

• Sensori i integruar i Touch ID

CPU

• Intel Core i5 me dy bërthama 1,6 GHz, Turbo Boost deri në 3,6 GHz, me cache 4 MB L3

Memoria

• 128 GB SSD me bazë PCIe

I konfigurueshëm në 256 GB, 512 GB ose 1 TB SSD

Ram

• 8 GB memorie në bord 2133 MHz LPDDR3
I konfigurueshëm në 16 GB memorie

GPU

• Intel UHD Graphics 617
Mbështetje për procesorët grafikë të jashtëm të aktivizuar me Thunderbolt 3 (eGPU)

Mbështetje për video

• Njëkohësisht mbështet rezolucionin e plotë vendas në ekranin e integruar me miliona ngjyra dhe:

• Një ekran i jashtëm me rezolucion 5120 me 2880 deri në 60 Hz
• Deri në dy ekrane të jashtme me rezolucion 4096 me 2304 deri në 60 Hz
• Dalje video dixhitale Thunderbolt 3

• Dalja origjinale e DisplayPort mbi USB‑C
• Dalje VGA, HDMI dhe Thunderbolt 2 duke përdorur përshtatës

Kamera

• 720p FaceTime HD camera

Wireless

• 802.11ac rrjetë pa tel Wi-Fi; E përputhshme me IEEE 802.11a/b/g/n
• Teknologjia me valë Bluetooth 4.2

Audio

• Altoparlantët stereo
• Tre mikrofona
• Fole kufjesh 3.5 mm

 

Vlerësime

Nuk ka vlerësime akoma

Ji i/e para të lësh një vlerësim "MacBook Air 13 inch 2019 I Perdorur"

Fillo bisedën
Të duhet ndihmë?
Përshëndetje, si mund të të ndihmoj?