BSS - Buy Smart Store logo
Loading...

Kufje Wireless CellularLine Flick

3,500L

Kufje Wireless CellularLine Flick

Kufjet Wireless CellularLine FLICK janë kufjet Bluetooth me një dizajn ergonomik dhe pajisje komode, të krijuara për të ofruar një përvojë unike dhe të rehatshme dëgjimi kudo që të jeni. FLICK me të vërtetë ofron lidhje dhe komoditet gjatë gjithë ditës, falë kohës së tij pesë-orëshe të lojës dhe aftësisë për t’u rimbushur deri në tre herë, duke ofruar gjithsej mbi 20 orë liri të pastër.

Me kontrollet me prekje të vendosura direkt në kufje, ju mund të menaxhoni thirrjet, volumin dhe muzikën shpejt dhe me lehtësi, pa qenë nevoja ta hiqni telefonin nga xhepi. Kufjet janë gati për t’u përdorur me të gjitha pajisjet tuaja: vendosini ato dhe lidhen menjëherë, duke ju mbështjellë me një tingull të fuqishëm e të pastër kristal, ndërsa funksioni Double Master ju lejon të përdorni një kufje të vetme në të njëjtën kohë, duke kursyer jetën e baterisë. jastëkët e ofruar në madhësi të ndryshme sigurojnë izolim nga zhurma dhe cilësinë më të lartë të zërit.

Vlerësime

Nuk ka vlerësime akoma

Ji i/e para të lësh një vlerësim "Kufje Wireless CellularLine Flick"

Fillo bisedën
Të duhet ndihmë?
Përshëndetje, si mund të të ndihmoj?