BSS - Buy Smart Store logo
Loading...

iPhone 12 Pro Max i Ri

SKU: I12PROMAXN Kategori: , ,

Ky eshte nje produkt i ri.

Garanci: 12 muaj!

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Shiko me shume smartphone te ngjashem

Loading...

Përshkrimi

iPhone 12 Pro Max i Ri:

  • Prodhuar – Nentor 2020
  • Ekrani – 6.7 inch
  • Memorie – 6/128GB , 6/256GB , 6/512GB
  • Kamera kryesore – 12/12/12 MP
  • Kamera selfie – 12 MP
  • Bateria – 3687 mAh

 

Shiko me shume smartphone iPhone…

Informacion shtesë

Ngjyra

, , ,

Kapaciteti

128GB, 256GB, 512GB

Vleresime

Akoma pa vleresime

Jini i pari që vlereson “iPhone 12 Pro Max i Ri”

Fillo bisedën
Të duhet ndihmë?
Përshëndetje, si mund të të ndihmoj?