BSS - Buy Smart Store logo
Loading...

Apple Macbook Pro 13 Inch M2 2022 I Ri

SKU: N/A Kategorite: ,
Ngjyra

,

Kapaciteti

512GB

192,000L

Ky eshte nje produkt i ri.

Garanci: 12 muaj!

Shiko me shume laptope te ngjashem

Çip

• Çipi Apple M2

• CPU me 8 bërthama me 4 bërthama të performancës dhe 4 bërthama efikasiteti
• GPU me 10 bërthama
• Motori nervor me 16 bërthama
• Gjerësia e brezit të memories 100 GB/s
• Motori i medias

• H.264, HEVC, ProRes dhe ProRes RAW i përshpejtuar nga hardueri
• Motori i dekodimit të videos
• Motori i kodimit të videos
• Motori ProRes kodon dhe deshifron

Ekrani

• Ekrani i retinës

• Ekran 13,3 inç (diagonal) me ndriçim LED me teknologjinë IPS; Rezolucioni origjinal 2560 me 1600 me 227 piksele për inç me mbështetje për miliona ngjyra
• Shkëlqimi 500 nits
• Ngjyra e gjerë (P3)
• Teknologji True Tone

Ram
• 8 GB memorie të unifikuar
I konfigurueshëm në 16 GB ose 24 GB
Magazinimi 2
• 256 GB SSD
I konfigurueshëm në 512 GB, 1 TB ose 2 TB

Kamera
• Kamera FaceTime HD 720p
• Procesor i avancuar i sinjalit të imazhit me video llogaritëse

Audio
• Altoparlantët stereo me diapazon të lartë dinamik
• Tingull i gjerë stereo
• Mbështetje për audio hapësinore kur luani muzikë ose video me Dolby Atmos në altoparlantët e integruar
• Audio hapësinore me gjurmim dinamik të kokës kur përdorni AirPods (gjenerata e tretë), AirPods Pro dhe AirPods Max
• Grup me tre mikrofon me cilësi studioje me raport të lartë sinjal-zhurmë dhe formim të rrezeve të drejtimit
• Fole kufjesh 3,5 mm me mbështetje të avancuar për kufjet me rezistencë të lartë

Vlerësime

Nuk ka vlerësime akoma

Ji i/e para të lësh një vlerësim "Apple Macbook Pro 13 Inch M2 2022 I Ri"

Fillo bisedën
Të duhet ndihmë?
Përshëndetje, si mund të të ndihmoj?