BSS - Buy Smart Store logo
Smartphone BSS

Cilin lloj smartphone deshiron?

Tablet BSS

Cilin lloj tablet-i deshiron?

Mac - BSS Buy Smart Store

Cilin lloj laptopi deshiron?

Smartphone ne Tirane BSS - Fjala e fundit e teknologjise

bss smartwatch

Cilin lloj smartwatch deshiron?

Aksesore BSS

Cilin lloj aksesori deshiron?

Escooter - BSS Buy Smart Store

Cilin lloj skuteri deshiron?

Smartphone BSS

Cilin lloj smartphone deshiron?

Tablet BSS

Cilin lloj tablet-i deshiron?

bss smartwatch

Cilin lloj smartwatch deshiron?

Aksesore BSS

Cilin lloj aksesori deshiron?

Mac - BSS Buy Smart Store

Cilin lloj laptopi deshiron?

Escooter - BSS Buy Smart Store

Cilin lloj skuteri deshiron?

Blerje me Keste

Mundësia e blerjes me këste të produkteve që dëshironi, me këste që zgjasin deri në 36 muaj

Aprovim i Shpejte

Aprovim i shpejte, pa lodhje dhe rradhë të gjata. Në vetëm 7 minuta merrni produktin tuaj.

Iphone 13 Pro Max - Bli ne BSS Buy Smart Store

Iphone 13 Pro Max

Perdor teknologjite me te fundit GSM / CDMA / HSPA / EVDO / LTE / 5G. Xhami i parme dhe i pasme ofrojne mbrojtje te fuqishme ndaj goditjeve dhe gervishtjeve, fale mbeshtjelljes se tyre te celikte dhe qeramikes se perdorur. Ka te instaluar versionin iOS 15.0 por mund te update-ohet ne versionin me te fundit, iOS 15.2.

Cipi A15 Bionic eshte procesori me i shpejte ne treg momentalisht. Berthama Hexa Core, e suportuar nga Apple GPU me 5 berthama grafike, mundeson grafika me te gjalla se c’mund te perfytytyroje imagjinata.

Samsung Galaxy S22 Ultra

Samsung Galaxy S22 Ultra eshte modeli i ri i smartphone-ve te modelit S nga Samsung dhe eshte i pari i ketij modeli qe perfshin S Pen. Me nje ekran Dynamic AMOLED, me shpejtesi rifreskimi 120HZ, procesor Snapdragon 8 gjenerata e pare dhe 5000mAh kapacitet baterie, ky smartphone eshte ideal per kedo. Ka te instaluar versionin me te fundit te Android, Android 12.

Ky smartphone eshte i njohur per kamerat e tij te mahnitshme, te cilat jane ne gjendje te zmadhojne deri ne 10 here ne menyre optike, pa humbur kualitetin e imazhit, dhe deri ne 100 here ne menyre dixhitale, dicka qe Samsung e quan “Space Zoom”.

Samsung galaxy s22 ultra
xiaomi redmi 9 active black, xiaomi redmi 9 active black bss, bli xiaomi redmi 9 active black

Xiaomi Redmi 9 Activ...

21,000L
Prodhuar - Shtator 2021 Ekrani - 6.53 inch Memorie -...
a03 blk

Samsung A03 I Ri

13,000L
Ky eshte nje produkt i ri. Garanci: 12 muaj!
samsung a33 5g black

Samsung A33 I Ri

36,000L
Ky eshte nje produkt i ri. Garanci: 12 muaj!
Xiaomi Redmi Note 8 Pro Black, Xiaomi Redmi Note 8 Pro Black bss, bli Xiaomi Redmi Note 8 Pro Black

Xiaomi Redmi Note 8...

29,000L
Ky eshte nje produkt i ri. Garanci: 12 muaj!
iphone 12 pro graphite, iphone 12 pro graphite bss, bli iphone 12 pro graphite

iPhone 12 Pro Max i...

121,000L
Ky eshte nje produkt i ri. Garanci: 12 muaj!
samsung a73 black

Samsung A73 I Ri

44,000L
Ky eshte nje produkt i ri. Garanci: 12 muaj!
s22-ultra-black

Samsung S22 Ultra I Perdo...

76,000L85,000L
Ky eshte nje produkt i perdorur ne gjendje perfekte. Ne...
Samsung A11 Black, Samsung A11 Black bss, bli Samsung A11 Black

Samsung A11 i Perdorur

14,000L
Ky eshte nje produkt i perdorur ne gjendje perfekte. Ne...
Samsung Galaxy A51 black, Samsung Galaxy A51 black bss, bli Samsung Galaxy A51 black

Samsung A51 i Perdorur

26,000L
Ky eshte nje produkt i perdorur ne gjendje perfekte. Ne...
iphone 14 pro deeppurple 1

iPhone 14 Pro I Perdorur...

104,000L
Ky eshte nje produkt i perdorur ne gjendje perfekte. Ne...
Samsung A71 5g black, Samsung A71 5g black bss, bli Samsung A71 5g black

Samsung A71 5G i Perdorur

26,000L29,000L
Ky eshte nje produkt i perdorur ne gjendje perfekte. Ne...
OnePlus 7 Pro Black, OnePlus 7 Pro Black bss, bli OnePlus 7 Pro Black

OnePlus 7 Pro 5G i Perdor...

38,000L
Ky eshte nje produkt i perdorur ne gjendje perfekte. Ne...

Dergesa ne te gjithe Shqiperine

Smartphone-at vijnë tek ju kudo që ndodheni, sigurt dhe shpejtë.

Metoda pagese sipas nevojes

Buy Smart Store ofron mundesine e blerjes se smartphone me keste.

Asistencë e plotë

Ekipi jonë i suportit do t’ju ofrojë zgjidhje të plotë të cdo problemi teknik tuajin.

Bli sigurt

Rregullat tona të privatësisë mbrojnë të dhënat tuaja në çdo blerje.

Fillo bisedën
Të duhet ndihmë?
Përshëndetje, si mund të të ndihmoj?