BSS - Buy Smart Store logo
Smartphone BSS

Cilin lloj smartphone deshiron?

Tablet BSS

Cilin lloj tablet-i deshiron?

Mac - BSS Buy Smart Store

Cilin lloj laptopi deshiron?

Smartphone ne Tirane BSS - Fjala e fundit e teknologjise

bss smartwatch

Cilin lloj smartwatch deshiron?

Aksesore BSS

Cilin lloj aksesori deshiron?

Escooter - BSS Buy Smart Store

Cilin lloj skuteri deshiron?

Smartphone BSS

Cilin lloj smartphone deshiron?

Tablet BSS

Cilin lloj tablet-i deshiron?

bss smartwatch

Cilin lloj smartwatch deshiron?

Aksesore BSS

Cilin lloj aksesori deshiron?

Mac - BSS Buy Smart Store

Cilin lloj laptopi deshiron?

Escooter - BSS Buy Smart Store

Cilin lloj skuteri deshiron?

Blerje me Keste

Mundësia e blerjes me këste të produkteve që dëshironi, me këste që zgjasin deri në 36 muaj

Aprovim i Shpejte

Aprovim i shpejte, pa lodhje dhe rradhë të gjata. Në vetëm 7 minuta merrni produktin tuaj.

Iphone 13 Pro Max - Bli ne BSS Buy Smart Store

Iphone 13 Pro Max

Perdor teknologjite me te fundit GSM / CDMA / HSPA / EVDO / LTE / 5G. Xhami i parme dhe i pasme ofrojne mbrojtje te fuqishme ndaj goditjeve dhe gervishtjeve, fale mbeshtjelljes se tyre te celikte dhe qeramikes se perdorur. Ka te instaluar versionin iOS 15.0 por mund te update-ohet ne versionin me te fundit, iOS 15.2.

Cipi A15 Bionic eshte procesori me i shpejte ne treg momentalisht. Berthama Hexa Core, e suportuar nga Apple GPU me 5 berthama grafike, mundeson grafika me te gjalla se c’mund te perfytytyroje imagjinata.

Samsung Galaxy S22 Ultra

Samsung Galaxy S22 Ultra eshte modeli i ri i smartphone-ve te modelit S nga Samsung dhe eshte i pari i ketij modeli qe perfshin S Pen. Me nje ekran Dynamic AMOLED, me shpejtesi rifreskimi 120HZ, procesor Snapdragon 8 gjenerata e pare dhe 5000mAh kapacitet baterie, ky smartphone eshte ideal per kedo. Ka te instaluar versionin me te fundit te Android, Android 12.

Ky smartphone eshte i njohur per kamerat e tij te mahnitshme, te cilat jane ne gjendje te zmadhojne deri ne 10 here ne menyre optike, pa humbur kualitetin e imazhit, dhe deri ne 100 here ne menyre dixhitale, dicka qe Samsung e quan “Space Zoom”.

Samsung galaxy s22 ultra
Samsung Galaxy A02s black, Samsung Galaxy A02s black bss, bli Samsung Galaxy A02s black

Samsung A02s i Ri

17,500L
Ky eshte nje produkt i ri. Garanci: 12 muaj!
Oppo A15 silver, Oppo A15 silver bss, bli Oppo A15 silver

Oppo A15 i Ri

18,000L
Ky eshte nje produkt i ri. Garanci: 12 muaj!
xiaomi redmi note 10s blue, xiaomi redmi note 10s blue bss, bli xiaomi redmi note 10s blue

Xiaomi Redmi Note 10...

27,000L
Ky eshte nje produkt i ri. Garanci: 12 muaj!
Samsung S21 Ultra black, Samsung S21 Ultra black bss, bli Samsung S21 Ultra black

Samsung S21 Ultra 5G...

102,000L
Ky eshte nje produkt i ri. Garanci: 12 muaj!
Samsung Galaxy Note 20 Ultra black, Samsung Galaxy Note 20 Ultra black bss, bli Samsung Galaxy Note 20 Ultra black

Samsung Note 20 Ultr...

98,700L
Ky eshte nje produkt i ri. Garanci: 12 muaj!
Samsung A32 black, Samsung A32 black bss, bli Samsung A32 black

Samsung A32 i Ri

31,000L
Ky eshte nje produkt i ri. Garanci: 12 muaj!
iPhone XS Black, iPhone XS Black bss, bli iPhone XS Black

iPhone XS i Perdorur

36,000L40,000L
Ky eshte nje produkt i perdorur ne gjendje perfekte. Ne...
Samsung Galaxy A51 black, Samsung Galaxy A51 black bss, bli Samsung Galaxy A51 black

Samsung A51 i Perdorur

25,000L26,000L
Ky eshte nje produkt i perdorur ne gjendje perfekte. Ne...
Samsung S20 Ultra 5G Black, Samsung S20 Ultra 5G Black bss, bli Samsung S20 Ultra 5G Black

Samsung S20 Ultra 5G i Pe...

55,000L
Ky eshte nje produkt i perdorur ne gjendje perfekte. Ne...
Samsung Galaxy Z fold 2 5g bronze, Samsung Galaxy Z fold 2 5g bronze bss, bli Samsung Galaxy Z fold 2 5g bronze

Samsung Galaxy Z Fold 2 5...

105,500L
Ky eshte nje produkt i perdorur ne gjendje perfekte. Ne...
Samsung Note 20 Ultra black, Samsung Note 20 Ultra black bss, bli Samsung Note 20 Ultra black

Samsung Note 20 Ultra i P...

74,000L
Ky eshte nje produkt i perdorur ne gjendje perfekte. Ne...
LG V30 Black, LG V30 Black bss, bli LG V30 Black

LG V30 i Perdorur

22,000L
Ky eshte nje produkt i perdorur ne gjendje perfekte. Ne...

Dergesa ne te gjithe Shqiperine

Smartphone-at vijnë tek ju kudo që ndodheni, sigurt dhe shpejtë.

Metoda pagese sipas nevojes

Buy Smart Store ofron mundesine e blerjes se smartphone me keste.

Asistencë e plotë

Ekipi jonë i suportit do t’ju ofrojë zgjidhje të plotë të cdo problemi teknik tuajin.

Bli sigurt

Rregullat tona të privatësisë mbrojnë të dhënat tuaja në çdo blerje.

Fillo bisedën
Të duhet ndihmë?
Përshëndetje, si mund të të ndihmoj?